X-Lady 4805 Sütyen Takım

X-Lady 4805 dantelli, Taş baskılı, Balenli (telli), Külodu taşlı ve dantelli

Daha Fazla Detaylar

38,50 TL

X-Lady 4805 - sütyen

X-LADY İÇ GİYİM sütyen modellerinden satın almak için öncelikle renk ve sütyen bedenini seçin. Beden seçiminde dolgulu ya da dolgusuz olması sütyen beden numarasında bir numara küçük veya bir numara büyük seçmenizi gerektiren bir durum yoktur. Destekli sütyen modellerinde de yine her zaman kullandığınız sütyen bedenini tercih edin. Sütyen bedeninizden emin değilseniz. Sütyen bedeni hesaplama tablosundan size en uygun sütyen modelini ve bedenini belirleyebilirsiniz.

X-Lady 4805 kodlu X-Lady 4805 Sütyen Takım ürününü ister kapıda ödeme ile ister kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz. X-LADY İÇ GİYİM sütyen modelleri orjinaldir ve orjinal kutusunda gizli paketleme ile kargolanır. X-LADY İÇ GİYİM yeni sezon ürünleri icgiyims.com da

X-Lady iç giyim zarif dantel işlemeleri ve kendine özgü tasarımları ile rahatlık ve kalitenin doğru adresi. Birbirinden farklı modelleri, şık ve kullanışlı ürünleri ile x-lady iç giyim icgiyims.com'da.Desteksiz, damla kesim sütyenin üstü dantel kaplı ve kenarları işlemelidir.Ayarlanabilir ancak sabit askılara sahip olan sütyen balenli(telli) olup bikini kesim dantel külodun önü simli ve dekoltelidir.

XL4805 kodlu ürünü 75, 80, 85, 90 bedenleri ve Siyah, Beyaz, Kırmızı renkleri ile satın alabilirsiniz.