İndirimli Fiyat! X-Lady Sütyen Takım

X-Lady 4815 Sütyen Takım

X-Lady 4815 pembe Leoparlı, Dantelli, fiyonklu, Dolgusuz ( silikonsuz ), Telli ( balenli )  Sütyen Külot takım

Daha Fazla Detaylar

35,53 TL

-15%

41,80 TL

X-Lady 4815 - sütyen

X-LADY İÇ GİYİM sütyen modellerinden satın almak için öncelikle renk ve sütyen bedenini seçin. Beden seçiminde dolgulu ya da dolgusuz olması sütyen beden numarasında bir numara küçük veya bir numara büyük seçmenizi gerektiren bir durum yoktur. Destekli sütyen modellerinde de yine her zaman kullandığınız sütyen bedenini tercih edin. Sütyen bedeninizden emin değilseniz. Sütyen bedeni hesaplama tablosundan size en uygun sütyen modelini ve bedenini belirleyebilirsiniz.

X-Lady 4815 kodlu X-Lady 4815 Sütyen Takım ürününü ister kapıda ödeme ile ister kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz. X-LADY İÇ GİYİM sütyen modelleri orjinaldir ve orjinal kutusunda gizli paketleme ile kargolanır. X-LADY İÇ GİYİM yeni sezon ürünleri icgiyims.com da

Bayanlar için içgiyim ürünlerinde en çok ve en zor tercih edilen ürün sütyendir.Onlarca marka ve çeşit arasından X-lady iç giyim kalite,rahatlık ve çeşitliliği ile kısa zamanda bayanların beğenisini kazanmayı başarmıştır.Leopar ve dantelin birleşimi ile bu sütyen takımla sizde kalite ve şıklığın farkına varacaksınız.

Rahat kesim ve leopar desenli sütyenin orta ve göğüs kısmı dantelli,askıları sabittir.Yarım şort kesim loepar desenli külodun beli dantel olup yanı kurdelalıdır. Desteksiz ve desenli olması ile günlük kullanım içinde uygundur. XL4815 Kodlu bu ürünü 75,80,85,90 bedenleri ve leopar renk seçeneği ile tercih edebilirsiniz.