X-Lady Bayan Atlet Külot Takım

X-Lady 5003 melek baskılı kaşkorse atlet takım %82 polyester % 18 elastan

Daha Fazla Detaylar

Stokta Yok.

35,00 TL

X-Lady 5003 - bayan atlet iç giyim alışveriş

Bayan iç çamaşırlarından atlet modellerinde fantazi ürünler dışında kalan tüm ürünlerde pamuklu kumaşları tercih etmeniz gün boyunca rahat etmenizi sağlayacaktır. Fantazi ürünleri kullanılan dantel ve süslemeler yapısı gereği farklı kumaş ve malzelemelerden oluşturulmaktadır. X-LADY İÇ GİYİM atlet modelleri en kaliteli pamuklu kumaştan üretilmiştir. Bayan iç çamaşırı modellerinde en çok tercih edilen markalardan biri olan X-LADY İÇ GİYİM atletleri Türkiye'de üretilmiştir. X-Lady 5003 için renk ve model seçmeyi unutmayın.

Bayanlar giyim kadar iç giyim ürünlerininde rahat ve kullanışlı olmasını isterler. Onlarca marka ve çeşit arasından X-lady giyim kalite,rahatlık ve çeşitliliği ile kısa zamanda bayanların beğenisini kazanmayı başarmıştır.

İp askılı ve dantelli atlet külot takım esnek ve narin bir kumaş yapısına sahiptir. Dantelli,göğüs dekolteli göğüs ve külot ön kısmı taş melek baskılı ürün günlük kullanımınız için tercihleriniz arasında yer almalıdır. X-L5003 kodlu ürünü S, M, L, XL bedenleri ve Siyah, Ekru renkleri ile tercih edebilirsiniz.