X-Lady Sütyen Takım

X-Lady 4826 kendinden desenli sütyen takım, Desteksizdir.

Daha Fazla Detaylar

34,85 TL

-15%

41,00 TL

X-Lady 4826 - sütyen

Bayan iç giyimin en önemli parçası sütyen. Bir sütyen ne kadar rahat ve kullanışıllı olursa bir kadın da o kadar mutlu bir gün geçirebilir. X-Lady Sütyen Takım, size bu rahatlı sağlayacaktır. X-LADY İÇ GİYİM markasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. iç giyim alışveriş sitemizdeki tüm X-LADY İÇ GİYİM sütyen ve iç çamaşırı modelleri orjinaldir. Satın al işleminde kapıda ödeme ya da online kredikartı ile ödeme yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

X-Lady 4826 kodlu X-Lady Sütyen Takım ürününü ister kapıda ödeme ile ister kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz. X-LADY İÇ GİYİM sütyen modelleri orjinaldir ve orjinal kutusunda gizli paketleme ile kargolanır. X-LADY İÇ GİYİM yeni sezon ürünleri icgiyims.com da

X-Lady iç giyim kalite,rahatlık ve çeşitliliği ile kısa zamanda bayanların beğenisini kazanmayı başarmıştır. XLady 4826 Kodlu ürün rahat kesim ve desteksiz olması nedeniyle günlük kullanım için uygundur.

Flok baskılı sütyen desteksizdir ,askıları çıkarılabilir ve ayarlanabilirdir.Çift bantlı,ağ kısmı dantel olan transparan string oldukça rahattır. X-Lady 4826 kodlu sütyen model ve rengi ile günlük kullanım ve özel günlerinizin gözdesi olacak. Ürünü 75,80,85,90 beden ve siyah renk ile tercih edebilirsiniz.