X-Lady Sütyen Takım

X-Lady 4825 püsküllü sütyen külot takım. Desteksizdir.

Daha Fazla Detaylar

40,00 TL

X-Lady 4825 - sütyen

Bayan iç giyimin en önemli parçası sütyen. Bir sütyen ne kadar rahat ve kullanışıllı olursa bir kadın da o kadar mutlu bir gün geçirebilir. X-Lady Sütyen Takım, size bu rahatlı sağlayacaktır. X-LADY İÇ GİYİM markasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. iç giyim alışveriş sitemizdeki tüm X-LADY İÇ GİYİM sütyen ve iç çamaşırı modelleri orjinaldir. Satın al işleminde kapıda ödeme ya da online kredikartı ile ödeme yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

X-Lady 4825 kodlu X-Lady Sütyen Takım ürününü ister kapıda ödeme ile ister kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz. X-LADY İÇ GİYİM sütyen modelleri orjinaldir ve orjinal kutusunda gizli paketleme ile kargolanır. X-LADY İÇ GİYİM yeni sezon ürünleri icgiyims.com da

Bayanlar için içgiyim ürünlerinde en çok ve en zor tercih edilen ürün sütyendir. Onlarca marka ve çeşit arasından X-lady iç giyim kalite,rahatlık ve çeşitliliği ile kısa zamanda bayanların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Dantelin kaliteli duruşu ile bu sütyen takımla sizde kalite ve şıklığın farkına varacaksınız.

X-Lady 4825 Etrafı püskül ile çevrili sütyenin orta kısmı fiyonklu,üzeri dantel kaplıdır. Püsküllü bikini külodun ön kısmı dantel yan ve arka kısmı tüldür. Ürün desteksiz ve rahat olması sebebi ile tercihleriniz arasında yer almayı başaracaktır. Ürünü 75,80,85,90 bedenleri ve siyah,ekru renk olarak tercih edebilirsiniz.