X-Lady 4814 Dolgulu Sütyen Takım

X-Lady 4814Leopar Desenli, dolgulu( silikonlu ) , Telli ( Balenli )  Sırtı Tül kelebek, Şık seksi Sütyen külot takım

Daha Fazla Detaylar

41,80 TL

X-Lady 4814 - sütyen

X-LADY İÇ GİYİM iç giyim ve sütyen çeşitliliği bakımından en beğenilen modellere sahiptir. Markanın tüm sütyenleri sağlık testinden geçmiş kumaşlardan üretilmektedir. Yeni sezon modellerinde daha fazla renk ve beden seçeneği ile satışta.

X-Lady 4814 kodlu X-Lady 4814 Dolgulu Sütyen Takım ürününü ister kapıda ödeme ile ister kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz. X-LADY İÇ GİYİM sütyen modelleri orjinaldir ve orjinal kutusunda gizli paketleme ile kargolanır. X-LADY İÇ GİYİM yeni sezon ürünleri icgiyims.com da

Bayanlar için içgiyim ürünlerinde en çok ve en zor tercih edilen ürün sütyendir.Onlarca marka ve çeşit arasından X-lady iç giyim kalite,rahatlık ve çeşitliliği ile kısa zamanda bayanların beğenisini kazanmayı başarmıştır.Leopar ve dantelin birleşimi ile bu sütyen takımla sizde kalite ve şıklığın farkına varacaksınız.

Rahat kesim ve leopar desenli sütyenin orta kısmı fiyonklu,askıları çıkarılabilirdir.Sırt dantelli çapraz askılıdır.Leopar desenli külot bikini kesim olması ile oldukça rahattır. Dolgulu, balenli  olması ile günlük kullanım içinde uygundur. XL4814 Kodlu bu ürünü 75,80,85,90 bedenleri ve Leopar renk seçeneği ile tercih edebilirsiniz.