X-Lady 4813 Dolgusuz Sütyen Takım

X-Lady 4813 dolgusuz ( desteksiz ), Telli (balenli) Leopar Desenli, Dantelli, Şık ve seksi takım

Daha Fazla Detaylar

41,80 TL

X-Lady 4813 - sütyen

sütyen modeli X-LADY İÇ GİYİM sütyen markasının en çok tercih edilen modelleri arasındadır. Bu sütyen modelinde genellikle beyaz ve ekru modeli tercih ediliyor. Sütyen satın alırken beden ve kap seçimini dikkatlice yapınız. Kapıda ödeme kolaylığı ile iç giyim alışveriş için icgiyims.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

X-Lady 4813 kodlu X-Lady 4813 Dolgusuz Sütyen Takım ürününü ister kapıda ödeme ile ister kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz. X-LADY İÇ GİYİM sütyen modelleri orjinaldir ve orjinal kutusunda gizli paketleme ile kargolanır. X-LADY İÇ GİYİM yeni sezon ürünleri icgiyims.com da

Bayanlar için içgiyim ürünlerinde en çok ve en zor tercih edilen ürün sütyendir.Onlarca marka ve çeşit arasından X-lady iç giyim kalite,rahatlık ve çeşitliliği ile kısa zamanda bayanların beğenisini kazanmayı başarmıştır.Leopar ve dantelin birleşimi ile bu sütyen takımla sizde kalite ve şıklığın farkına varacaksınız.

Rahat kesim ve leopar desenli sütyenin orta kısmı fiyonklu,askıları çıkarılabilirdir.Sırt dantelli çapraz askılıdır.Leopar desenli külot bikini kesim olması ile oldukça rahattır. Desteksiz ve desenli olması ile günlük kullanım içinde uygundur.XL4813 Kodlu bu ürünü 75,80,85,90 bedenleri ve Leopar renk seçeneği ile tercih edebilirsiniz.