İndirimli Fiyat! Nurteks Sütyen

Nurteks Dolgulu Sütyen

Nurteks sırtı bantlı straples sütyen

(Tam dolguludur)

Daha Fazla Detaylar

26,10 TL

-10%

29,00 TL

NT1505 - sütyen

NURTEKS İÇ GİYİM sütyen modellerinden satın almak için öncelikle renk ve sütyen bedenini seçin. Beden seçiminde dolgulu ya da dolgusuz olması sütyen beden numarasında bir numara küçük veya bir numara büyük seçmenizi gerektiren bir durum yoktur. Destekli sütyen modellerinde de yine her zaman kullandığınız sütyen bedenini tercih edin. Sütyen bedeninizden emin değilseniz. Sütyen bedeni hesaplama tablosundan size en uygun sütyen modelini ve bedenini belirleyebilirsiniz.

NT1505 kodlu Nurteks Dolgulu Sütyen ürününü ister kapıda ödeme ile ister kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz. NURTEKS İÇ GİYİM sütyen modelleri orjinaldir ve orjinal kutusunda gizli paketleme ile kargolanır. NURTEKS İÇ GİYİM yeni sezon ürünleri icgiyims.com da

Bayanlar için içgiyim ürünlerinde en çok ve en zor tercih edilen ürün sütyendir.Onlarca marka ve çeşit arasından Nurteks iç giyim kalite,rahatlık ve çeşitliliği ile kısa zamanda bayanların beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Dolgulu straples sütyen sırtı şeffaf bantlı olması seçeneğiyle bayanların ilgi odağı olmuştur. Özel günleriniz kıyafetlerinizin arkasından gözükmeyecek sizi rahatsız etmeyecek olan Nurteks 1505 beyaz, siyah, ten renk 75,80,85,90,95 beden seçenekleriyle en uygun fiyatlarla icgiyims.com da.