Nurteks Straples Sütyen

Nurteks işlemeli straples destekli sütyen 4555

Daha Fazla Detaylar

51,30 TL

-10%

57,00 TL

NT4555 - sütyen

NURTEKS İÇ GİYİM sütyen modellerinden satın almak için öncelikle renk ve sütyen bedenini seçin. Beden seçiminde dolgulu ya da dolgusuz olması sütyen beden numarasında bir numara küçük veya bir numara büyük seçmenizi gerektiren bir durum yoktur. Destekli sütyen modellerinde de yine her zaman kullandığınız sütyen bedenini tercih edin. Sütyen bedeninizden emin değilseniz. Sütyen bedeni hesaplama tablosundan size en uygun sütyen modelini ve bedenini belirleyebilirsiniz.

NT4555 kodlu Nurteks Straples Sütyen ürününü ister kapıda ödeme ile ister kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz. NURTEKS İÇ GİYİM sütyen modelleri orjinaldir ve orjinal kutusunda gizli paketleme ile kargolanır. NURTEKS İÇ GİYİM yeni sezon ürünleri icgiyims.com da

Nurteks iç giyimin yeni sezon ürünlerinden birisi olan Nurteks 4555 kırmızı rengi ve rahatlığıyla bayanların ilgi odağı olmuş bir üründür. NT4555 destekli ürünün sütyeninin straples ,bikini külodunun dantelli ve işlemeli olmasıylada çok tercih ediliyor.

Kırmızı rengi ve cazibesiyle özel günlerinizin gözdesi haline gelmiştir. Nurteks 4555 kodlu ürün 75,80,85,90 B cup bedenleri ve kırmızı rengi, çıkarılabilir yedek askıları da mevcuttur. Kullanışlı ve yıkaması rahat olan bu ürün en uygun fiyatlarla icgiyims.com da.