YARISINI ÖDE Nurteks Straples Sütyen

Nurteks Straples Sütyen

Nurteks alt kısmı güpürlü,destekli straples sütyen. 1555

Daha Fazla Detaylar

28,80 TL

-10%

32,00 TL

NT1555 - sütyen

NURTEKS İÇ GİYİM sütyen modellerinden satın almak için öncelikle renk ve sütyen bedenini seçin. Beden seçiminde dolgulu ya da dolgusuz olması sütyen beden numarasında bir numara küçük veya bir numara büyük seçmenizi gerektiren bir durum yoktur. Destekli sütyen modellerinde de yine her zaman kullandığınız sütyen bedenini tercih edin. Sütyen bedeninizden emin değilseniz. Sütyen bedeni hesaplama tablosundan size en uygun sütyen modelini ve bedenini belirleyebilirsiniz.

NT1555 kodlu Nurteks Straples Sütyen ürününü ister kapıda ödeme ile ister kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz. NURTEKS İÇ GİYİM sütyen modelleri orjinaldir ve orjinal kutusunda gizli paketleme ile kargolanır. NURTEKS İÇ GİYİM yeni sezon ürünleri icgiyims.com da

Nurteks iç giyim ürünleri arasında bayanların en çok beğendiği ürünlerden bir diğeride NT1555 straples olmasıyla ilgi çekiyor. Nurteks 1555 destekli ve alt kısmının güpürlü olmasıyla bayanların kendisini özel hissetmesinde yardımcı oluyor.

Nurteks 1555 siyah,beyaz,ten renk 75,80,85,90,95 B Cup beden seçenekleriylede bir çok bayana hitap ediyor. Bütün bayanlara hitap eden Nurteks 1555 straples sütyen en uygun fiyatlarla icgiyims.com da.