İndirimli Fiyat! Nurteks Dolgusuz Sütyen

Nurteks Dolgusuz Sütyen

Nurteks yumuşak kaplı straples sütyen

Daha Fazla Detaylar

21,60 TL

-20%

27,00 TL

NT1210 - sütyen

NURTEKS İÇ GİYİM sütyen modellerinden satın almak için öncelikle renk ve sütyen bedenini seçin. Beden seçiminde dolgulu ya da dolgusuz olması sütyen beden numarasında bir numara küçük veya bir numara büyük seçmenizi gerektiren bir durum yoktur. Destekli sütyen modellerinde de yine her zaman kullandığınız sütyen bedenini tercih edin. Sütyen bedeninizden emin değilseniz. Sütyen bedeni hesaplama tablosundan size en uygun sütyen modelini ve bedenini belirleyebilirsiniz.

NT1210 kodlu Nurteks Dolgusuz Sütyen ürününü ister kapıda ödeme ile ister kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz. NURTEKS İÇ GİYİM sütyen modelleri orjinaldir ve orjinal kutusunda gizli paketleme ile kargolanır. NURTEKS İÇ GİYİM yeni sezon ürünleri icgiyims.com da

Nurteks iç giyim ürünlerinde sadelikden hoşlanan bayanlarıda unutmuyor. Nurteks 1210 straples ve yumuşak kaplı olmasından dolayı oldukça ilgi görüyor. Yedek askıları ilede dilerseniz klasik sütyen haline getirebilirsiniz.

Kıyafetlerinizin altına rahatlıkla giyebileceğiniz NT1210 siyah, beyaz, ten renkleri 75,80,85,90,95,100 B Cup beden seçenekleri ile en uygun fiyatlarla icgiyims.com da.