Nurteks Sütyen Takım

Nurteks işlemeli sütyen takım 4481 Dolgulu, destekli sütyen takım

Daha Fazla Detaylar

Stokta Yok.

45,90 TL

-15%

54,00 TL

Nurteks 4481 - sütyen

Bayan iç giyimin en önemli parçası sütyen. Bir sütyen ne kadar rahat ve kullanışıllı olursa bir kadın da o kadar mutlu bir gün geçirebilir. Nurteks Sütyen Takım, size bu rahatlı sağlayacaktır. NURTEKS İÇ GİYİM markasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. iç giyim alışveriş sitemizdeki tüm NURTEKS İÇ GİYİM sütyen ve iç çamaşırı modelleri orjinaldir. Satın al işleminde kapıda ödeme ya da online kredikartı ile ödeme yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Nurteks 4481 kodlu Nurteks Sütyen Takım ürününü ister kapıda ödeme ile ister kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz. NURTEKS İÇ GİYİM sütyen modelleri orjinaldir ve orjinal kutusunda gizli paketleme ile kargolanır. NURTEKS İÇ GİYİM yeni sezon ürünleri icgiyims.com da

Bayanlar için içgiyim ürünlerinde en çok ve en zor tercih edilen ürün sütyendir.Onlarca marka ve çeşit arasından Nurteks iç giyim kalite,rahatlık ve çeşitliliği ile kısa zamanda bayanların beğenisini kazanmayı başarmıştır.Dantelin kaliteli duruşu ile bu sütyen takımla sizde kalite ve şıklığın farkına varacaksınız.
Nurteks 4481 brodeli sütyen takımının sütyeninin ortası taşlı, destekli ve balenlidir. Bikini kesim külodun yanları ince şeritlidir. Renk ve bedenleri en uygun fiyatlarla icgiyims.com da.