Nurteks Sütyen Takım

Nurteks işlemeli sütyen takım Desteksiz sütyen takım nurteks 4335

Daha Fazla Detaylar

45,60 TL

-20%

57,00 TL

Nurteks 4335 - sütyen

Bayan iç giyimin en önemli parçası sütyen. Bir sütyen ne kadar rahat ve kullanışıllı olursa bir kadın da o kadar mutlu bir gün geçirebilir. Nurteks Sütyen Takım, size bu rahatlı sağlayacaktır. NURTEKS İÇ GİYİM markasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. iç giyim alışveriş sitemizdeki tüm NURTEKS İÇ GİYİM sütyen ve iç çamaşırı modelleri orjinaldir. Satın al işleminde kapıda ödeme ya da online kredikartı ile ödeme yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Nurteks 4335 kodlu Nurteks Sütyen Takım ürününü ister kapıda ödeme ile ister kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz. NURTEKS İÇ GİYİM sütyen modelleri orjinaldir ve orjinal kutusunda gizli paketleme ile kargolanır. NURTEKS İÇ GİYİM yeni sezon ürünleri icgiyims.com da

Nurteks 4335 modern ve benzersiz tasarımların markası Nurteks iç giyim size cazibeli ve etkileyici bir görünüm sunar. Pudra, kırmızı, ekru ve mercan renklerinde özgür seçimleri olan kusursuz kadınların tercihi olan Nurteks 4335 desteksiz sütyen takımı fark yaratmak elinizde. 75,80,85,90,95,100 bedene kadar sahip olan her göğüs tipine uygun, zarif dantel ayrıntısı ile iç dünyanızı yansıtan farklı model seçenekleriyle en uygun fiyatlarla icgiyims.com da.