Nurteks Sütyen Takım

Nurteks işlemeli straplez sütyen takım 4235 Desteksiz straplez sütyen takım

Daha Fazla Detaylar

48,45 TL

-15%

57,00 TL

Nurteks 4235 - sütyen

Bayan iç giyimin en önemli parçası sütyen. Bir sütyen ne kadar rahat ve kullanışıllı olursa bir kadın da o kadar mutlu bir gün geçirebilir. Nurteks Sütyen Takım, size bu rahatlı sağlayacaktır. NURTEKS İÇ GİYİM markasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. iç giyim alışveriş sitemizdeki tüm NURTEKS İÇ GİYİM sütyen ve iç çamaşırı modelleri orjinaldir. Satın al işleminde kapıda ödeme ya da online kredikartı ile ödeme yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Nurteks 4235 kodlu Nurteks Sütyen Takım ürününü ister kapıda ödeme ile ister kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz. NURTEKS İÇ GİYİM sütyen modelleri orjinaldir ve orjinal kutusunda gizli paketleme ile kargolanır. NURTEKS İÇ GİYİM yeni sezon ürünleri icgiyims.com da

Nurteks iç giyim, straplez sütyen külot takım Nurteks 4235 desteksiz dantelli straplez sütyen takım sütyenin üst iç ve yan üst kısımlarında kaymayı önleyen silikon bant mevcuttur. Yedek takılabilir, çıkarılabilir askıları vardır. 

Külot bölümü bikini kesim olup önü danteldir. Kendi ambalaj veya kutusunda gönderilir. NT4235 sütyen takım siyah, mor, mercan, ekru, pudra renkleri 75,80,85,90,95,100 bedenleri mevcut sütyen en uygun fiyatlarla icgiyim.com da.