24 Saat içinde Kargoda!

icgiyims.com'dan alıveriş yaptığınızda siparişiniz en geç 24 saat içerisinde kargolanır. Daha hızlısı yok! 

Siparişiniz kaç lira olursa olsun, ister kapıda ödemeyi seçin ister kredi kartı ile ödemeyi seçin tüm siparişleri en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz.

Siparişim 24 saat sonra mı gönderilecek?

Siparişinizi verdiğiniz anda hazırlayıp kargoya teslim ediyoruz. Bu genelde hiç bir zaman zaten 24 saati bile bulmuyor. Ortalama 3 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz.

Teslimat süresi ne kadar?

Kargo şirketleri hızlandı! Türkiye genelinde 24 saat içerinde teslimat yapılıyor. Sadece Merkez olmayan ilçelerde bu süre 48 saati bulabiliyor.

Tam olarak ne kadar sürede teslimat alabilirim?

Bizim teslimat süremizi ve kargo teslimat süresi dahil 48 - 72 saat süre içerinse kargo size teslim edilebilir.

Bunu nasıl sağlıyorsunuz?

İş akış sistemlerimiz basitleştirdik. Siparişin kontrolünde fatura kesime kadar tüm işlemler otomatik olarak bilgisayarlar tarafından yapılıyor. Bize sadece ürünlerinizi kolilemek kalıyor.

Kargolama süreniz 24 saati geçerse ne olacak?

Bu çok nadir bir durum. Sipariş verdiğiniz ürünler sezon sonu ya da stok kısıtlı ürünler ise tedarikçi kaynaklı bir sorunsa bu süre içerisinde kargoya teslim edemediğimiz ürünler olabiliyor. Bu gibi durumlarda sizi bilgilendirip diğer siparişinizdeki diğer ürünler yine de bu süre içerisinde gönderiyoruz. 24 saat içerisinde gönderim yapamadığımız ürün için sizden 24 saat daha süre istiyoruz. Bu geciken ürünü kargo bedava olarak gönderiyoruz. Eğer isterseniz anında kartınıza ürün bedelini iade ediyoruz.

Tüm ürünler için geçerli mi?

Evet tüm ürünler için geçerli. İç giyim, pijama, giyim kadın, erkek çocuk tüm kategorilerdeki ürünler için 24 saatte kargoya teslimat sözümüz geçerlidir.

Tüm ödeme şekillerinde geçerli mi?

Evet. İster kapıda ödeme ile ister online kredi kartı ile ödeme yapın 24 saat sürede kargo geçerlidir.

Geçerli olmadığı durum var mı?

Haftasonu ve resmi tatillerde bu kural geçerli değildir. Tatil günlerinde verdiğiniz siparişler için ilk iş günü 24 saatlik süremizi başlatıyoruz.

Şimdi hızlı teslimat ile iç giyim alışverişin tadını çıkarın..!