30 Gün Koşulsuz Değişim ve İade Garantisi

Dikkat! Değişim ve İade işlemlerinde değişiklik yapıldı!

icgiyims.com'dan aldığınız tüm ürünleri 30 gün boyunca sitemiz üzerinden dilediğiniz zaman koşulsuz değişim yapabilir veya iade edebilirsiniz.

Tüketici yasasına göre iade süresi 7 gün, icgiyims.com'da ise 30 gün!

icgiyims.com'dan aldığınız tüm ürünleri, sebebiniz ne olursa olsun (beğenmeme, beden uyumsuzluğu, üretim hatası, v.b) 30 gün boyunca iade edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden iade talebinde bulunmak ve ürünü kullanmadan, orjinal ambalaj, etiket ve barkoduna zarar vermeden; faturası ile birlikte göndermek.

İade süresi ne kadar?

ürünü teslim aldığınızdan itibaren 30 gün.

Hangi sebeplerle iade edebilirim?

Aldığınız ürünü beğenmediğiniz veya satamadığınız durumlarda ve/ayrıca üretim hatası veya beden uyumsuzluğu olan ürünlerin etiketi ve ambalajı açılmadıysa, zarar görmediyse, ürün denenmediyse iade edebilirsiniz.

Hangi ürünleri geri gönderebilirim?

İcgiyims.com'dan satın aldığınız bütün ürünler denenmediği takdirde iade edilebilir. (Tüketici Yasası gereği 1. dereceden tene değen ürünlerde iade ya da değişim alınamamaktadır.)

İadelerimin onayı ne kadar sürer?

İadeleriniz bize ulaşır ulaşmaz kontrol edilir. Bu süreç en fazla 10 gündür.

İade ürünlerimin ücretini nasıl alabilirim?

İade onayınızdan sonra icgiyims.com üyeliğinize hemen iade tutarınız kadar kupon yüklenir.

İadelerinizden oluşan bu alacağınızı bir sonraki siparişinizde kullanabilirsiniz.

İade ettiğim ürünün aynısıyla mı değişim yapabilirim?

İade ettiğiniz ürünün yerine istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Aynı ürünle değişim şartı yoktur.

 

Adım Adım Değişim ve İade Kılavuzu

Dikkat! Değişim ve İade işlemlerinde değişiklik yapıldı!

ürün iadesi yapmak için, o ürün ya da ürünlere ait siparişinizi, Hesabım / Sipariş Geçmişim sayfasından Detaylar linki ile açın.

İlgili sipariş sepetiniz açıldığı zaman, siparişinizin durumu listelenir ve hemen altında bulunan İade İşlemleri Alanı'ndan iade etmek istediğiniz ürün ya da ürünlerin sağ tarafında bulunan kutucukları işaretleyerek seçin.

Seçtiğiniz ürün ya da ürünlerin iade nedenlerini İade Nedeniniz: alanına yazın.

İade etmek istediğiniz ürünleri seçip, iade nedeninizi de açıklamalı olarak yazdıktan sonra İade Talebi Gönder butonuna basarak iade işleminizi başlatın.

İade işlem talebiniz bize ulaştıktan sonra iade etmek istediğiniz ürünler ve iade nedenleriniz incelendikten sonra iade talebinize cevap verilecektir.

İade işleminiz onaylandıktan sonra size mail gönderilir. Ayrıca Hesabım / İadeler bölümünden iade durumunuzu takip edebilirsiniz.

İade işleminiz onaylandıktan sonra, iadesini kabul ettiğimiz ürünleri kargo ile gönderebilirsiniz.

İade işlemi onaylanmamış ya da sitemiz üzerinden iade talebinde bulunmadan gönderilen iadeler kabul edilmemektedir.

İade için seçtiğiniz ürünler arasında İade Şartları'mızca iadesi uygun olmayan ürünler varsa, iade işleminizden sadece o ürünler reddedilebilir.

Bu nedenle, iade talebi gönderdikten sonra, iade onayı aldığınız zaman, sadece iadesini kabul ettiğimiz ürünleri, Hesabım / İadeler bölümünden kontrol ederek gönderebilirsiniz.

Lütfen iade talebi gönderdikten sonra, iade durumunuzu kontrol edin ve sadece tarafımızdan iadesi kabul edilmiş ürünleri gönderin.

İade talebiniz onaylanınca, iade etmek istediğiniz ürünlere ait faturanın arka nüshasındaki iade formunu doldurduktan sonra ürünlerinizle birlikte gönderim yapın.

ürünlere ait faturası olmayan iadeler kabul edilmemektedir.

İade için gönderim adresi: Markatrend Mağazacılık ve İnternet Hizmetleri Reyhan Mah. Haşim İşcan Cad. No: 24/2 Osmangazi / BURSA

İade gönderiniz bize ulaştıktan sonra İade ve Değişim Departmanı ürünlerinizi, İade Formu'nda yazdığınız bilgilere göre kontrol ederek iadenizi inceler.

İadeniz onaylandıktan sonra iade ettiğiniz ürünlerin alış tutarı kadar iade kuponunuz hesabınıza yüklenir.